fbpx
Centrum Monitorowania Alarmów
+48 504 294 350
Lider innowacyjności w zakresie zapewniania bezpieczeństwa na rynku polskim
Centrum Monitorowania Alarmów +48 56 675 45 92

KOMPLEKSOWA OCHRONA PRZEZ 365 DNI W ROKU

vPatrol Tower to mobilna wieża do monitoringu wizyjnego, zapewniającą najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ten elektroniczny system do monitoringu wizyjnego wyposażony jest m.in. we własne zasilanie, kamery IP, kamery termowizyjne, czujki PIR, tubę głośnikową. Wysoki maszt umożliwia zdalną obserwację rozległych obszarów. VPatrol Tower to idealne rozwiazanie wszędzie tam gdzie całodobowy monitoring odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa. Więcej szczegółów>

Aktualności

31 stycznia, 2023

Dynamiczny rozwój Grupy Taurus Ochrona

Miło nam poinformować, że w dniu 30.12.2022 r. firma Auto Trezor Ochrona obecna na rynku zabezpieczeń od ponad 30 lat dołączyła do Grupy Taurus Ochrona, tym samym Grupa poszerzyła się o dwie kolejne spółki: Auto Trezor Ochrona sp. z o.o. oraz Auto Trezor Ochrona sp. z o.o. sp. k.. Przyłączenie to świadoma strategia, która wpisuje się w realizowaną oraz planowaną ścieżkę nieustannego rozwoju naszej Grupy.

Silna marka, z klarowną strategią

Jestem przekonany, że wejście do Grupy wzmocni spółki pod kątem wypracowanych i wdrożonych w Taurus Ochrona metod pracy oraz jakości świadczonych usług. Możemy podzielić się naszym wieloletnim doświadczeniem, a łącząc zasoby wykorzystamy w pełni potencjał Grupy Taurus Ochrona. Cieszę się, że stajemy się silną marką, z klarowną strategią rozwoju. – ocenia Krzysztof Łęcki, prezes zarządu Grupy Taurus Ochrona.  Dołączenie do Grupy nowych spółek oznacza także znaczną rozbudowę zespołu oraz poszerza jej działalność o kolejne lokalizacje. Inwestycja pozwoli podnieść realizowane standardy bezpieczeństwa obiektów obsługiwanych przez Auto Trezor Ochrona, tym samym, kolejni klienci uzyskają dostęp do usług opartych na nowoczesnych technologiach oferowanych przez Taurus Ochrona Group. – Dotychczasowa działalność Auto Trezor Ochrona zostaje zachowana. Klientom spółki gwarantujemy ciągłość usług, razem będziemy kontynuować strategię w oparciu o innowacyjne rozwiązania odpowiadające na rosnące wciąż potrzeby sektora bezpieczeństwa. – dodaje.

Słuszny kierunek rozwoju branży

Pragniemy przekazywać nasz know-how z korzyścią dla klientów oraz rozwoju sektora ochrony. Nasze wieloletnie angażowanie się we współpracę z organizacjami branżowo-biznesowymi, aktywny udział w pracach wpływających na jakość i wyznaczanie standardów oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniami wpływa na jakość i wyznaczanie standardów działania polskiego sektora zabezpieczeń technicznych i ochrony.

Obecna sytuacja branży ochrony jest trudna. Rosnąca inflacja, wzrost płacy minimalnej oraz podwyżki cen powodują, że wiele agencji ochrony zmaga się z kryzysem finansowym. Bez wątpienia jedynym słusznym kierunkiem rozwoju branży ochrony są innowacyjne technologie. W momencie ogólnej niestabilności, dołączenie do Grupy Taurus Ochrona stanowi gwarancję stabilizacji dla klientów, którzy nam zaufali.

POPULARNE WPISY

Gala Jubileuszowa Taurus Ochrona

Piknik Rodzinny Taurus Ochrona

Mobilne wieże monitorujące: innowacyjne rozwiązanie dla bezpieczeństwa