fbpx
Centrum Monitorowania Alarmów
+48 504 294 350
Lider innowacyjności w zakresie zapewniania bezpieczeństwa na rynku polskim
Centrum Monitorowania Alarmów +48 56 675 45 92

KOMPLEKSOWA OCHRONA PRZEZ 365 DNI W ROKU

vPatrol Tower to mobilna wieża do monitoringu wizyjnego, zapewniającą najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ten elektroniczny system do monitoringu wizyjnego wyposażony jest m.in. we własne zasilanie, kamery IP, kamery termowizyjne, czujki PIR, tubę głośnikową. Wysoki maszt umożliwia zdalną obserwację rozległych obszarów. VPatrol Tower to idealne rozwiazanie wszędzie tam gdzie całodobowy monitoring odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa. Więcej szczegółów>

Aktualności

9 lutego, 2022

Jak w trudnych czasach pandemii udało się osiągnąć tak dobre wyniki?

Priorytetem TAURUS OCHRONA jest dostarczanie najwyższej jakości usług bez względu na otaczające czynniki społeczne, środowiskowe czy kryzysowe, w tym pandemię. O to, aby osiągnąć wysoki poziom wyników finansowych staramy się każdego dnia, konsekwentnie od wielu lat. To efekt jakości naszej pracy, ale także wdrażania innowacyjnych usług i rozwiązań, które w mniejszym stopniu zależą od człowieka, a coraz bardziej opierają się na automatyzacji i najwyższej jakości sprzęcie. To wszystko z jednej strony pozwala nam uzyskiwać bardzo wysokie wskaźniki bezpieczeństwa i efektywności, a z drugiej pokazuje, że właśnie innowacje są przyszłością dla branży zabezpieczeń technicznych i ochrony. Czas pandemii pokazał, że klienci sięgają po najwyższej jakości usługi zabezpieczające ich biznesy, dopasowane do aktualnej sytuacji w jakiej przychodzi im funkcjonować. Najlepiej sprawdzają się rozwiązania, które łączą nowoczesne technologie ze sprawnym zarządzaniem informacją. Nasza usługa vPatrol Tower w połączeniu z vPatrol to rozwiązanie, które sprawdzi się na każdego rodzaju obiekcie – szczególnie tam, gdzie chronimy duże powierzchnie. Doskonale sprawdza się na budowach, farmach wiatrowych i fotowoltaicznych oraz obiektach nietypowych np. infrastruktury kolejowej.

Czas naszej gotowości do wdrażania innowacyjnych rozwiązań na szeroką skalę idzie więc w parze z tym, co widzimy na co dzień – niezliczoną liczbą budów mieszkaniowych, przemysłowych i infrastrukturalnych oraz ogromną popularnością i rozwojem energetyki wiatrowej i fotowoltaicznej.

Nasze wysokie wyniki to także zasługa świetnej współpracy zespołu wewnątrz firmy. Nadal udoskonalamy procesy przepływu informacji, ale widzimy już, że wprowadzone kilka lat temu zmiany i dążenie do standaryzacji procesów – przynoszą efekty. Nie narzekamy na brak zleceń i nowych kontraktów. Bardzo cieszy nas fakt, że nasi klienci – świadomi swoich potrzeb biznesowych, mają wysokie wymagania i oczekiwania. Co więcej, obdarzają nas swoim zaufaniem, powierzając zapewnienie bezpieczeństwa dla ich biznesu. W tym roku obchodziliśmy 30 – lecie działalności TAURUS OCHRONA, był to czas podsumowań i rozliczenia naszych działań. Ale to już za nami, teraz patrzymy w przyszłość i wyznaczamy nowy kierunek. Początek roku był dla nas bardzo ważny, zostaliśmy wyróżnieni Złotą Statuetką  Lidera Polskiego Biznesu co jest dla nas szczególnie ważne. Nagroda ta nobilituje i utwierdza w przekonaniu, że to co robimy najlepiej od ponad 30 lat, czyli dbamy o bezpieczeństwo – ma sens i  jest dostrzegane. To wielkie uznanie dla pracy całego zespołu TAURUS OCHRONA, dzięki temu czujemy się jeszcze bardziej zmotywowani do rozwoju naszej INNOWACYJNOŚCI.

POPULARNE WPISY

Gala Jubileuszowa Taurus Ochrona

Piknik Rodzinny Taurus Ochrona

Mobilne wieże monitorujące: innowacyjne rozwiązanie dla bezpieczeństwa