fbpx
Centrum Monitorowania Alarmów
+48 504 294 350
Lider innowacyjności w zakresie zapewniania bezpieczeństwa na rynku polskim
Centrum Monitorowania Alarmów +48 56 675 45 92

KOMPLEKSOWA OCHRONA PRZEZ 365 DNI W ROKU

vPatrol Tower to mobilna wieża do monitoringu wizyjnego, zapewniającą najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ten elektroniczny system do monitoringu wizyjnego wyposażony jest m.in. we własne zasilanie, kamery IP, kamery termowizyjne, czujki PIR, tubę głośnikową. Wysoki maszt umożliwia zdalną obserwację rozległych obszarów. VPatrol Tower to idealne rozwiazanie wszędzie tam gdzie całodobowy monitoring odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa. Więcej szczegółów>

Aktualności

2 listopada, 2021

Jubileusz 30-lecia – Uroczysta Gala 3 września 2021

Gala z okazji 30-lecia działalności Taurus Ochrona to wydarzenie, które wspominać będziemy jeszcze długo. Było wszystko, co miało być i wydarzyć się w tak ważnym dla nas dniu. Był czas na rozmowy i budowanie relacji. Były spotkania z Klientami w zupełnie innej niż na co dzień atmosferze. Były też zaskoczenia, gdyż wielu z naszych gości dowiedziało się tak naprawdę o skali naszej działalności.

Były życzenia, były gratulacje i były rozmowy o marzeniach i planach na przyszłość.

I tak zwyczajnie, była zabawa, bo z Jubileuszu warto się cieszyć!

Ważnym momentem Gali było też przemówienie Prezesa Krzysztofa Łęckiego, które warto zacytować bo padło w nim wiele ważnych dla nas, jako firmy słów:

Krzysztof Łęcki, Prezes Zarządu Taurus Ochrona:

Innowacje technologiczne w branży ochrony i zabezpieczeń technicznych towarzyszą naszej firmie od lat. Dziś szczególnie w dniu Jubileuszu mam świadomość, że obecnie jesteśmy liderem innowacyjności w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa na rynku Polskim.

Rolą lidera jest wskazywanie kierunku, a jego obowiązkiem dzielenie się wiedzą i aktywne włączanie w wypracowywanie najlepszych rozwiązań.

Te 30 lat było dla nas drogą do tego by dziś świadomie i  z poczuciem misji podnosić kompleksowo jakość  bezpieczeństwa naszych Klientów i wytyczać nowoczesne standardy świadczenia usług w tym obszarze.

Ciągle doskonalimy siebie, pracowników i organizację.

W Taurus Ochrona nie tylko obserwujemy branżę, ale aktywnie w niej działamy. Po tych 30 latach, a w szczególności przez ostatnią dekadę obserwujemy duże zmiany i dynamikę. Gdy w 2015 roku wprowadzaliśmy usługę vPartol byliśmy pionierami w tego typu rozwiązaniach w Polsce. Jednak ani przez moment nie wątpiłem w to, że to jest to dobry i jedyny kierunek rozwoju!

Od lat powtarzam i jestem tego absolutnie pewny, że tylko innowacyjne wprowadzanie technologii najwyższej klasy, prowadzące do automatyzacji zadań ochronnych oraz podniesienia skuteczności ochrony, może diametralnie podnieść jakość realizowanych usług, oraz podnosić kompetencje pracowników ochrony.

Dziś,  jeszcze mocniej niż dotychczas, chcę podkreślić to, że nie ma innej drogi dla branży zabezpieczeń technicznych i ochrony jak tylko innowacje – zarówno technologiczne jak również organizacyjne.

Bo innowacje, to nie tylko technologia, to sposób myślenia, zarządzania i niestandardowego implementowania rozwiązań, które robią ogromną różnicę.

W dniu naszego Jubileuszu jeszcze bardziej doceniam 30 lat historii, która doprowadziła nas w to miejsce. 30 lat budowania podstaw, rozwoju, szukania nowych rozwiązań zbierania doświadczeń i wyciągania z nich wniosków. Bez tych podstaw nie byłoby naszej dzisiejszej odwagi do wdrażania innowacji i mówienia o tym głośno.

Te 30 lat to też ludzie, którzy nam zaufali i na co dzień pomagali i pomagają się doskonalić. Ludzie, którzy w pełni wykorzystują swoje talenty, kompetencje i dzielą się nimi po to by tworzyć lepszą jakość. To nasi pracownicy, którzy na każdym szczeblu codziennie udowadniają, że to w jaki sposób działamy, ma sens.  I za to dzisiaj chcę Wam bardzo podziękować!

Mogę dziś z wielką dumą powiedzieć, że te 30 lat to solidne podstawy by odważnie patrzeć w przyszłość!

POPULARNE WPISY

Gala Jubileuszowa Taurus Ochrona

Piknik Rodzinny Taurus Ochrona

Mobilne wieże monitorujące: innowacyjne rozwiązanie dla bezpieczeństwa