fbpx
Centrum Monitorowania Alarmów
+48 56 675 45 92
Lider innowacyjności w zakresie zapewniania bezpieczeństwa na rynku polskim
Centrum Monitorowania Alarmów +48 56 675 45 92

KOMPLEKSOWA OCHRONA PRZEZ 365 DNI W ROKU

vPatrol Tower to mobilna wieża do monitoringu wizyjnego, zapewniającą najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ten elektroniczny system do monitoringu wizyjnego wyposażony jest m.in. we własne zasilanie, kamery IP, kamery termowizyjne, czujki PIR, tubę głośnikową. Wysoki maszt umożliwia zdalną obserwację rozległych obszarów. VPatrol Tower to idealne rozwiazanie wszędzie tam gdzie całodobowy monitoring odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa. Więcej szczegółów>

jubileusz 30-lecia TAURUS OCHRONA

30 lat – dziękujemy, że jesteście z Nami

 

30-lecie to trzy dekady, w trakcie których nasza firma ewoluowała z lokalnego, rodzinnego przedsiębiorstwa w markę rozpoznawalną w całym kraju. Na przestrzeni tych lat zbudowaliśmy firmę o ogólnopolskim zasięgu, będącą liderem innowacji w zakresie zabezpieczeń technicznych oraz ochrony osób i mienia.

Zrealizowaliśmy niezliczoną ilość projektów, obejmujących m.in. usługi oparte na nowoczesnych technologiach, dzięki czemu cieszymy się opinią wiarygodnego i rzetelnego kontrahenta. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie tworząc relacje, które pozwalają na partnerską współpracę.

Historia firmy Taurus Ochrona to historia systematycznego i ciągłego rozwoju. To również historia ludzi, którzy ją tworzą i dzięki którym przez te wszystkie lata, udało się zbudować silną i stabilną markę, będącą gwarancją wykonania usługi na najwyższym poziomie, a dzięki swoim korzeniom rodzinnym wszyscy w Taurus Ochrona kreują przyjazną atmosferę, która stawia na wartości budujące zaufanie i szacunek.

Z tej wyjątkowej okazji, chcemy podziękować naszym Współpracownikom, Kontrahentom oraz Partnerom organizując szereg ciekawych wydarzeń. Bez was nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy

Prezes Zarządu Taurus Ochrona Group Sp. z o.o.
Krzysztof Łęcki

Jubileuszowa identyfikacja wizualna

 

Identyfikacja wizualna jubileuszu 30-lecia naszej firmy jest kluczowym elementem, bez którego nie byłoby efektywnej promocji. Kierując się tym przesłaniem przygotowaliśmy specjalny jubileuszowy logotyp Taurus Ochrona, obowiązujący we wszystkich kanałach komunikacji.

Obchody 30-lecia Taurus Ochrona

Piknik z Taurus Ochrona

To czas pełen niespodzianek zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Strefy z animacjami, konkursy z nagrodami, strefa koncertowa to tylko jedne z nielicznych atrakcji, których mogą się spodziewać uczestnicy Pikniku.

Agenda i mapka Pikniku Rodzinnego Taurus Ochrona

 

Konferencja "Innowacje w Bezpieczeństwie"

Celem konferencji jest przedstawienie innowacyjnych systemów w branży ochrony. Zakres tematyczny obejmuje zagadnienia związane nie tylko z bezpieczeństwem osób i mienia, lecz również danych. Konferencja „INNOWACJE W BEZPIECZEŃSTWIE” to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które łączy biznes, naukę i technologię w służbie ochrony.

Wprowadzenie i agenda konferencji

Gala Jubileuszowa

To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego przedstawimy 30 lat naszej historii, podsumujemy dotychczasowe działania oraz ujawnimy kierunki dalszego rozwoju firmy Taurus Ochrona. Będzie się działo!

Podaj kod i poznaj więcej szczegółów

Kod znajduje się w przesłanych zaproszeniach