Centrum Monitorowania Alarmów
+48 56 675 45 92
Lider innowacyjności w zakresie zapewniania bezpieczeństwa na rynku polskim
Centrum Monitorowania Alarmów 56 675 45 92

KOMPLEKSOWA OCHRONA PRZEZ 365 DNI W ROKU

vPatrol Tower to mobilna wieża do monitoringu wizyjnego, zapewniającą najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ten elektroniczny system do monitoringu wizyjnego wyposażony jest m.in. we własne zasilanie, kamery IP, kamery termowizyjne, czujki PIR, tubę głośnikową. Wysoki maszt umożliwia zdalną obserwację rozległych obszarów. VPatrol Tower to idealne rozwiazanie wszędzie tam gdzie całodobowy monitoring odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa.        Więcej szczegółów>

potwierdź udział w wydarzeniu

wypełnij formularz

  Uzupełnij swoje dane

  Biorę udział w:


  Dodatkowe informacje:  Przetwarzanie danych osobowych

  Oświadczenie:

  Klauzula informacyjna RODO Zobacz dokument

  Informujemy, że wydarzenie będzie rejestrowane – biorąc udział w wydarzeniu wyrażasz zgodę na publikację swojego wizerunku.

  Plan imprezy

  Konferencja "Innowacje w Bezpieczeństwie"

  Celem konferencji jest przedstawienie innowacyjnych systemów w branży ochrony. Zakres tematyczny obejmuje zagadnienia związane nie tylko z bezpieczeństwem osób i mienia, lecz również danych. Konferencja „INNOWACJE W BEZPZIECZEŃSTWIE” to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które łączy biznes, naukę i technologię w służbie ochrony.

  Gala Jubileuszowa

  To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego przestawimy historii 30 lat naszej historii, podsumujemy dotychczasowe działania oraz ujawnimy kierunki dalszego rozwoju firmy Taurus Ochrona. A to wszystko przy akompaniamencie wyjątkowych osobistości ze świata rozrywki. Będzie się działo!