fbpx
Centrum Monitorowania Alarmów
+48 504 294 350
Lider innowacyjności w zakresie zapewniania bezpieczeństwa na rynku polskim
Centrum Monitorowania Alarmów +48 56 675 45 92

KOMPLEKSOWA OCHRONA PRZEZ 365 DNI W ROKU

vPatrol Tower to mobilna wieża do monitoringu wizyjnego, zapewniającą najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ten elektroniczny system do monitoringu wizyjnego wyposażony jest m.in. we własne zasilanie, kamery IP, kamery termowizyjne, czujki PIR, tubę głośnikową. Wysoki maszt umożliwia zdalną obserwację rozległych obszarów. VPatrol Tower to idealne rozwiazanie wszędzie tam gdzie całodobowy monitoring odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa. Więcej szczegółów>

Aktualności

2 września, 2021

Konferencja „Innowacje w Bezpieczeństwie” Taurus Ochrona

 

Rok 2021 to dla Taurus Ochrona ważny czas. Już 3 września obchodzimy Jubileusz 30-lecia działalności firmy.  W tym dniu odbędzie się organizowana przez nas Konferencja „Innowacje w Bezpieczeństwie” oraz uroczysta Gala, podczas której podsumujemy te 30 lat.

Już dziś zapraszamy do posłuchania, co o Jubileuszu mówi Prezes Krzysztof Łęcki. W jaki sposób przez te 3 dekady firma Taurus Ochrona dopasowywała usługi do potrzeb rynku i Klientów, i jak postępował jej rozwój. Dla nas słowem kluczem działalności w branży zabezpieczeń technicznych i ochrony osób i mienia są INNOWACJE. To one przyświecają każdej nowej decyzji o kolejnym kroku w rozwoju. Innowacje, które są w dzisiejszych czasach jedyną możliwością do stworzenia konkurencyjnych usług i rozwiązań.  Innowacje, które stosujemy na każdym szczeblu działania naszej firmy, od sposobu zarzadzania po nowoczesne usługi i rozwiązania takie jak vPatrol i vPatrol Tower oraz nowoczesne Centrum Monitorowania Alarmów.

Zapraszamy do wysłuchania tego co o 30-leciu mówi Prezes Taurus Ochrona Krzysztof Łęcki.

 

Jesteśmy w przeddzień uroczystości związanych z Jubileuszem 30-lecia Taurus Ochrona.

Czym dla Pana jest ten Jubileusz?

Dla mnie fakt, że Taurus Ochrona w tym roku obchodzi 30-lecie działalności to święto z  kilku powodów. Po pierwsze to 3 dekady ciągłego rozwoju, poszerzania rynku i budowania zaufania u naszych klientów. Dziś to silna i  innowacyjna marka i organizacja, osadzona w tradycji, bazująca na wartościach, która  może z odwagą realizować innowacyjne projekty. Gdy myślę o tym,  co jest dla nas wyjątkowo ważne zarówno wewnątrz firmy jak i w kontaktach z klientami to są to bez wątpienia takie wartości jak zaangażowanie profesjonalizm, szacunek i zaufanie oraz otwartość na zmianę.

I to jest nasza mocna baza, z której bardzo się cieszę myśląc o dotychczasowych trzech dekadach funkcjonowania w branży.

Na tej bazie chcemy dalej się rozwijać i tworzyć nowe innowacyjne rozwiązania, ponieważ nasza branża właśnie tego potrzebuje. Klienci oczekują coraz lepszej jakości, a sama ochrona fizyczna bez wsparcia jej nowymi technologiami w wielu przypadkach już nie wystarcza.

Co ma Pan na myśli mówiąc o innowacjach w branży ochrony?

Rynek potrzebuje nowych wyzwań. My to zauważamy i tworzymy usługi, które odpowiadają na coraz to nowe wyzwania. Jesteśmy liderem w branży w obszarze ochrony farm wiatrowych i fotowoltaicznych. To obszar szczególnie wymagający innowacyjnego podejścia. Ochrona tego typu obiektów wymaga nowoczesnych rozwiązań i jest doskonałym przykładem, w której sama ochrona fizyczna nie jest już wystarczająca – podobnie z  resztą jak w innych branżach.

Bardzo pomaga nam stworzona przez nasz zespół usługa vPatrol Tower. To nowoczesne rozwiązanie, które w połączeniu z naszym wyspecjalizowanym centrum monitoringu pozwala na skuteczną ochronę i bezpieczeństwo obiektów. Dzięki niej nasi pracownicy mogą skoncentrować się na szczegółach i zareagować szybciej niż kiedykolwiek.

Wewnątrz firmy mamy zbudowany zespół badawczo-rozwojowy, który szuka nowych możliwości i tworzy nieszablonowe rozwiązania w połączeniu z nowoczesnymi technologiami. O tych technologiach, nowych możliwościach i tym co w ochronie jest ważne będziemy mówić w trakcie Konferencji „Innowacje w Bezpieczeństwie” która odbędzie się 3 września – w dniu naszego Jubileuszu.

O czym jest ta konferencja?

Jak sama nazwa wskazuje będziemy poruszać kwestie innowacji w obszarze bezpieczeństwa. Będziemy dzielić się naszą wiedzą, ale także doświadczeniami i oczekiwaniami jakie stawia przed nami rynek. Wśród prelegentów będą eksperci i praktycy, którzy z różnych perspektyw opowiedzą o tym czym obecnie te innowacje są, a czego jeszcze potrzebujemy i jakie stoją przed nami wyzwania.

Konferencja przeznaczona jest dla naszych klientów. Wiemy jak ważne jest by oni także mieli świadomość różnorodnych zagrożeń, na które w dzisiejszych czasach musimy się przygotować. Chcemy także aby wiedzieli jakie rozwiązania w tym obszarze są możliwe. Świat się zmienia, technologie się zmieniają, my też się zmieniamy – a dzielenie się tym jest dla nas naturalną ścieżką rozwoju naszego i naszych klientów.

 Czego życzy Pan sobie i firmie na kolejne lata?

Niesłabnącego entuzjazmu, zaangażowania i otwartości na przyszłość. Naszym celem jest pozycja lidera na rynku innowacji w bezpieczeństwie i wiem, że jesteśmy na dobrej drodze. Dziękuję zatem wszystkim pracownikom za ich zaangażowanie, chęć dzielenia się swoją wiedza i doświadczeniem, umiejętność realizowania zadań i za świetną atmosferę, którą tworzą.  Nasze 30-lecie, Konferencja „Innowacje w Bezpieczeństwie” i ten bardzo intensywny rok to nie kolejny rozdział, to początek kolejnego tomu książki „Taurus Ochrona, historia sukcesu”. Kto wie, może niebawem zostanie wydana dla wszystkich zainteresowanych?

 

 
 

POPULARNE WPISY

Gala Jubileuszowa Taurus Ochrona

Piknik Rodzinny Taurus Ochrona

Mobilne wieże monitorujące: innowacyjne rozwiązanie dla bezpieczeństwa