fbpx
Centrum Monitorowania Alarmów
+48 504 294 350
Lider innowacyjności w zakresie zapewniania bezpieczeństwa na rynku polskim
Centrum Monitorowania Alarmów +48 56 675 45 92

KOMPLEKSOWA OCHRONA PRZEZ 365 DNI W ROKU

vPatrol Tower to mobilna wieża do monitoringu wizyjnego, zapewniającą najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ten elektroniczny system do monitoringu wizyjnego wyposażony jest m.in. we własne zasilanie, kamery IP, kamery termowizyjne, czujki PIR, tubę głośnikową. Wysoki maszt umożliwia zdalną obserwację rozległych obszarów. VPatrol Tower to idealne rozwiazanie wszędzie tam gdzie całodobowy monitoring odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa. Więcej szczegółów>

Aktualności

31 stycznia, 2022

Liderzy Polskiego Biznesu – relacja z gali

Rok 2022 zaczęliśmy z przytupem! Jest! Złota Statuetka w konkursie Lider Polskiego Biznesu.

29 stycznia 2022 r. w Pałacu Lubomirskich w Warszawie odbyła się Gala Liderów Polskiego Biznesu, wieńcząca XXX
edycję konkursu Lider Polskiego Biznesu. Podczas części oficjalnej Gali wręczono Nominacje i Złote Statuetki Lidera
Polskiego Biznesu, a laureaci z poprzednich lat, którzy utrzymali pozycję na rynku, otrzymali Diamenty do swoich
Statuetek. Wydarzenie w Pałacu Lubomirskich zostało w tej edycji uzupełnione o część hybrydową on-line. Głównym
motywem uroczystości było 30-lecie Klubu. Całość wydarzenia podążała za swego rodzaju osią czasu – od wspomnień
z końca XX w. do teraźniejszości BCC.

Warto przytoczyć słowa Grażyny Majcher-Magdziak, Członek Rady Dialogu Społecznego z ramienia przedsiębiorców, Założyciel BCC, Członek jury konkursu:

– Na ocenę firm ubiegających się o tytuł Lidera Polskiego Biznesu składają się nie tylko parametry finansowe, chociaż to jest kluczowe. Jest oceniana polityka zatrudnienia, to, jak firmy sobie radzą w realiach, w jakich funkcjonują. Oceniamy politykę rozwojową, czy rozwój idzie w kierunku innowacyjnych technologii, a może w kierunku znanych rozwiązań. Oceniamy politykę środowiskową i politykę socjalną. Suma tych ocen decyduje o nominacjach i wreszcie o przyznaniu samych nagród. W tym roku firmy aplikujące o ten tytuł miały jeszcze jeden istotny czynnik, z którym musiały sobie radzić – pandemia Covid-19. Dlatego to nie liderzy polskiej gospodarki – to herosi polskiej gospodarki – mówiła Grażyna Majcher-Magdziak.

Cały wieczór upłynął w miłej atmosferze i jakże interesującym gronie przedsiębiorców. Nie zabrakło tematów związanych z pandemią i sytuacji przedsiębiorców w zaistniałej sytuacji. Głos zabrał również Pan Marek Goliszewski, który podkreślił, że mimo minionych 30 lata sens i misja BCC pozostają te same „prywatny przedsiębiorca ma być numerem jeden w gospodarce rynkowej. Ciągle o tym przypominamy. (…) przyszłość należy do nas”

Jesteśmy szczerze wzruszeni i dumni, mogąc stanąć ramię w ramię z tak zacnymi firmami. Docenieni i zmotywowani do działań cieszymy się z otrzymanej nagrody, bo wskazuję, że obrany przez nas kierunek jest słuszny.

Więcej na temat konkursu na stronie: https://www.bcc.org.pl/gala-liderow-polskiego-biznesu-22/

POPULARNE WPISY

Gala Jubileuszowa Taurus Ochrona

Piknik Rodzinny Taurus Ochrona

Mobilne wieże monitorujące: innowacyjne rozwiązanie dla bezpieczeństwa