fbpx
Centrum Monitorowania Alarmów
+48 56 675 45 92
Lider innowacyjności w zakresie zapewniania bezpieczeństwa na rynku polskim
Centrum Monitorowania Alarmów +48 56 675 45 92

KOMPLEKSOWA OCHRONA PRZEZ 365 DNI W ROKU

vPatrol Tower to mobilna wieża do monitoringu wizyjnego, zapewniającą najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ten elektroniczny system do monitoringu wizyjnego wyposażony jest m.in. we własne zasilanie, kamery IP, kamery termowizyjne, czujki PIR, tubę głośnikową. Wysoki maszt umożliwia zdalną obserwację rozległych obszarów. VPatrol Tower to idealne rozwiazanie wszędzie tam gdzie całodobowy monitoring odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa. Więcej szczegółów>

O nas

Spółka Taurus Ochrona Group powstała w 2014, jednak jej początki sięgają 1991 roku, kiedy jej założycielka – Maria Łęcka, rozpoczęła swoją działalność. Od samego początku specjalizujemy się w zapewnianiu bezpieczeństwa i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu m.in. systemów zabezpieczeń oraz nowoczesnych metod monitoringu.

Świadczymy usługi w zakresie ochrony fizycznej, monitoringu, konwojowania i zabezpieczenia floty. Oferujemy ochronę i obsługę imprez oraz inteligentne systemy bezpieczeństwa, a także nowoczesną usługę monitoringu – vPatrol.

Podejmując działania na terenie całego kraju, przez ostatnie 30 lat spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, a jakość naszych usług została potwierdzona certyfikatami ISO 9001, 14001, 45001, 27001. Stawiamy na uczciwy i sprawiedliwy biznes, dlatego posiadamy najwyższą w Polsce polisę ubezpieczeniową – 30 mln zł. Działamy zgodnie z polityką Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (norma ISO 26 000).

Poznaj naszą historię…

Poznaj naszą kulturę organizacyjną…

Nasza struktura

Pion Kluczowych Klientów

Przygotowujemy oferty „szyte na miarę” oraz koordynujemy obsługę Klientów w ramach kluczowych branż – w tym m.in. farmy wiatrowe oraz farmy fotowoltaiczne.

Katarzyna Mirowska - Żuberek

Dyrektor ds. Kluczowych Klientów

katarzyna.mirowska-zuberek@taurus-ochrona.pl

tel. +48 695 905 412

Pion Handlowy

Wspieramy oraz doradzamy Naszym Klientom w trakcie całego procesu sprzedaży oraz po jego zakończeniu. W skład Pionu wchodzi Dział Handlowy, Marketingu oraz Biuro Obsługi Klienta. Stawiamy na najwyższą jakość naszych usług oraz kompleksową obsługę.

Katarzyna Mądzielewska

p.o. Dyrektora Handlowego

katarzyna.madzielewska@taurus-ochrona.pl

+48 692 870 646

Pion Techniczny

Przygotowujemy kompleksowe projekty zabezpieczenia technicznego wszelkiego rodzaju obiektów oraz obszarów. Wykonujemy również montaże i konfigurację systemów alarmowych.

Tomasz Pniewski

Dyrektor ds. Technicznych

tomasz.pniewski@taurus-ochrona.pl

tel. +48 695 906 094

Pion Administracyjny

Dbamy o obsługę kadrową, księgową i biurową firmy, wszystko zgodnie z obowiązującymi normami w organizacji oraz zgodnie z Kodeksem Pracy.

Izabela Łęcka-Niburska

Dyrektor Administracyjny

izabela.lecka-niburska@taurus-ochrona.pl

tel. +48 606 695 778

Pion Rozwoju

Realizujemy projekty standaryzacyjne, usprawniające i rozwojowe. Dokonujemy analiz i modyfikacji systemów informatycznych, a także nadzorujemy proces standaryzacji w ramach ISO.

Ilona Zduńska

Dyrektor ds. Rozwoju

ilona.zdunska@taurus-ochrona.pl

tel. +48 885 563 395

Pion Ochrony

Zajmujemy się organizacją i realizacją działań w obszarze ochrony fizycznej osób i mienia. Kompleksowo zabezpieczamy eventy i wszelkiego rodzaju wydarzenia, w tym również masowe. Posiadamy nowoczesne Centrum Monitorowania Alarmów Taurus Ochrona.

Grzegorz Loose

Dyrektor ds. Ochrony

grzegorz.loose@taurus-ochrona.pl

+48 697 031 949

Pion Jakości i Ciągłego Doskonalenia

Audytujemy i doskonalimy wewnętrzne procesy. Opracowujemy i wdrażamy dokumenty systemowe oraz zarządzamy incydentami.

Katarzyna Mądzielewska

Dyrektor ds. Jakości i Ciągłego Doskonalenia

katarzyna.madzielewska@taurus-ochrona.pl

+48 692 870 646

historia firmy

1991 2003 2014 2015 2017 2020 2021

1991

początek działalności „Ochrona mienia – Maria Łęcka” Główna specjalizacja: ochrona fizyczna

Innowacyjne rozwiązania

Istotnym czynnikiem, który umożliwia nam wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, są wewnętrzne i zewnętrzne prace badawczo-rozwojowe. Efektem tych prac są innowacyjne rozwiązania, dzięki którym oferujemy unikatowe usługi.

Posiadamy jedno z najnowocześniejszych Centrów Monitorowania Alarmów Taurus Ochrona (CMA) w Polsce, umiejscowione z budynku Exea w Toruniu – jedynym w Polsce Data Center z certyfikatem Tier III of facility, dzięki czemu bezpieczeństwo fizyczne jak i cyberbezpieczeńtwo przechowywanych i przetwarzanych danych naszych klientów oraz naszej firmy jest na najwyższym poziomie a redundancja wszystkich mediów oraz wielopoziomowości zabezpieczeń pozwala na nieprzerwalne świadczenie usług.

Nasze Centrum posiada zaawansowane technologicznie pomieszczenia, najwyższej klasy sprzęt oraz najnowocześniejsze oprogramowanie a sam budynek wybudowany został z dala od niebezpiecznych obiektów m.in. stacji benzynowych.

Najwyższą jakość naszych usług zapewnia specjalnie wyselekcjonowana kadra pracowników z niezbędnymi kwalifikacjami oraz profesjonalna kadra kierownicza.

certyfikaty i rekomendacje

Jako firma działająca od 30 lat w sektorze bezpieczeństwa możemy pochwalić się licznymi wyróżnieniami oraz nagrodami.

polityka jakości

Chcąc sprostać wymaganiom, stale podnosimy jakość naszych usług, przede wszystkim w oparciu o sprawne zarządzanie oraz traktowanie naszych Klientów zgodnie z najwyższymi, przyjętymi standardami etycznymi i biznesowymi na rynku.

Aby zapewnić w pełni profesjonalną obsługę naszych Klientów, przy jednoczesnym utrzymaniu najwyższych standardów jakości, bezpieczeństwa informacji oraz ochrony zdrowia i środowiska działamy zgodnie z zadeklarowaną Polityką Zintegrowanego Systemu Zarządzania, a wszystkie systemy wdrożone przez naszą firmę są zgodne z najwyższymi międzynarodowymi standardami zarządzania i stanowią codzienną praktykę w działalności naszej Spółki.

Jesteśmy certyfikowani w zakresie norm:
ISO 9001 – System zarządzania jakością
ISO 27001 – System zarządzania bezpieczeństwem informacji
ISO 14001 – System zarządzania środowiskowego
ISO 45001 – Systemy zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy
Działamy zgodnie z normą
ISO 26000 – Wytyczne dotyczące odpowiedzialności społecznej

członkostwa

Poprzez aktywne członkostwo w najważniejszych organizacjach branżowych i biznesowych w Polsce dbamy o to, aby mieć realny wpływ na branżę, biorąc m. in. udział w komisjach standaryzacyjnych oraz działając jako Rzeczoznawcy w zakresie ochrony osób i mienia oraz zarządzania bezpieczeństwem.

formularz kontaktowy