fbpx
Centrum Monitorowania Alarmów
+48 56 675 45 92
Lider innowacyjności w zakresie zapewniania bezpieczeństwa na rynku polskim
Centrum Monitorowania Alarmów +48 56 675 45 92

KOMPLEKSOWA OCHRONA PRZEZ 365 DNI W ROKU

vPatrol Tower to mobilna wieża do monitoringu wizyjnego, zapewniającą najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ten elektroniczny system do monitoringu wizyjnego wyposażony jest m.in. we własne zasilanie, kamery IP, kamery termowizyjne, czujki PIR, tubę głośnikową. Wysoki maszt umożliwia zdalną obserwację rozległych obszarów. VPatrol Tower to idealne rozwiazanie wszędzie tam gdzie całodobowy monitoring odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa. Więcej szczegółów>

RODO

Szanowni Państwo.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „RODO”) i szanując Państwa prywatność informujemy, że:

– administratorem danych osobowych jest Taurus Ochrona Group Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu (87-100 Toruń, ul. Lubicka 53) oraz Taurus Security Innovations Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu (87-100 Toruń, ul. Lubicka 53);

– powołaliśmy inspektora ochrona danych osobowych, który jest dostępny dla Państwa pod adresem: iod@taurus-ochrona.pl;

– Państwa dane będą przetwarzane w celu/ach:

  • zarejestrowania oraz uczestnictwa w wydarzeniu 30-lecie firmy Taurus Ochrona Group Sp. z o.o. (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. f czyli prawnie uzasadniony interes administratora)
  • zarejestrowania oraz uczestnictwa w eventach (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. czyli prawnie uzasadniony interes administratora)
  • handlowo-marketingowych (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. f, czyli prawnie uzasadniony interes administratora)

 

– podanie przez Państwa danych jest dobrowolne. Jeśli z jakiegoś powodu nie podadzą państwo danych  osobowych lub dane te będą niepełne, lub błędne niestety nie będziecie Państwo mogli wziąć udziału w organizowanym przez nas wydarzeniu. Administrator nie będzie mógł także przedstawić Państwu swojej aktualnej oferty handlowej. 

– zgodnie z obowiązującymi przepisami mają Państwo prawo dostępu do danych / sprostowania / usunięcia / ograniczenia przetwarzania / przenoszenia danych osobowych np. między administratorami / wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych.

– w każdym momencie zgoda może być przez Państwa cofnięta (cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonaliśmy na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem).

–  Państwa dane osobowe będą udostępniane podmiotom, które są uprawnione do pozyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa są nimi np. podmioty kontrolujące administratora, podmioty świadczące usługi pocztowe, telekomunikacyjne oraz współpracujących z administratorem tj. Taurus Security Innovations Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu 87-100 Toruń, ul. Lubicka 53.

Państwa dane będą również ujawnione pracownikom i współpracownikom administratora w zakresie niezbędnym do wykonywania przez nich obowiązków.

Dane osobowe mogą zostać przekazane także podmiotom, które przetwarzają je na zlecenie administratora. 

Do podmiotów przetwarzających Państwa dane należą podmioty świadczące usługi wsparcie i utrzymanie infrastruktury IT i inne wyspecjalizowane usługi, jednakże przekazanie danych nastąpić może tylko wtedy, gdy zapewnią one odpowiednią ochronę praw.

 

– Państwa dane będą przechowywane:

  • w zakresie zarejestrowania oraz uczestnictwa w wydarzeniu 30-lecie firmy Taurus Ochrona Group Sp. z o.o. oraz uczestnictwa w eventach przez rok od dnia zarejestrowania.
  • w celach handlowo-marketingowych do momentu cofnięcia subskrypcji.
  • w zakresie korzystania z fanpage firmowego „Taurus – Ochrona Innowacje w bezpieczeństwie” na Facebooku, Państwa dane będę przechowywane na zasadach określonych w polityce Facebooka i współpracujących z nim podmiotów:  

https://pl-pl.facebook.com/privacy/explanation

– Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego, które nie należy do Europejskiego Obszaru Gospodarczego. W przypadku, jeśli będą Państwo korzystać z fanpage firmowego „Taurus – Ochrona Innowacje w bezpieczeństwie” na Facebooku, Państwa dane osobowe będą przekazywane do państwa trzeciego zgodnie z polityką Facebooka i współpracujących z nim podmiotów. Zasady przekazywania danych do państwa trzeciego są dostępne w polityce Facebooka i współpracujących z nim podmiotów: https://www.facebook.com/about/privacyshield

– Państwa dane nie będą przetwarzane automatycznie poprzez profilowanie, co oznacza, że nie analizujemy i nie prognozujemy Państwa osobistych preferencji, zachowań i postaw.

formularz kontaktowy