fbpx
Centrum Monitorowania Alarmów
+48 504 294 350
Lider innowacyjności w zakresie zapewniania bezpieczeństwa na rynku polskim
Centrum Monitorowania Alarmów +48 56 675 45 92

KOMPLEKSOWA OCHRONA PRZEZ 365 DNI W ROKU

vPatrol Tower to mobilna wieża do monitoringu wizyjnego, zapewniającą najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ten elektroniczny system do monitoringu wizyjnego wyposażony jest m.in. we własne zasilanie, kamery IP, kamery termowizyjne, czujki PIR, tubę głośnikową. Wysoki maszt umożliwia zdalną obserwację rozległych obszarów. VPatrol Tower to idealne rozwiazanie wszędzie tam gdzie całodobowy monitoring odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa. Więcej szczegółów>

nasza oferta

Jako lider w zakresie innowacji zajmujący się szeroko rozumianą ochroną osób, mienia i informacji, od 30 lat gwarantujemy Państwu świadczenie usług na najwyższym poziomie. Chcąc sprostać wymaganiom, stale podnosimy ich jakość, przede wszystkim w oparciu o sprawne zarządzanie oraz traktowanie Państwa – Naszych Klientów – zgodnie z najwyższymi, przyjętymi standardami etycznymi i biznesowymi na rynku.

Farmy fotowoltaiczne

Będąc liderem innowacyjności w branży zabezpieczeń technicznych stale poszukujemy rozwiązań, pozwalających na jak najlepszą ochronę obszaru bądź mienia. Od kilkunastu lat nieprzerwanie działając w branży energetyki odnawialnej wiemy, z jakimi problemami borykają się Nasi klienci oraz jakich oczekują rozwiązań.

Dlatego też łącząc tradycyjne rozwiązania z innowacyjnymi, oferujemy kompleksową usługę polegająca na zabezpieczeniu farm fotowoltaicznych.

Uwzględniając specyfikę obszaru:

  • opracowujemy koncepcję ochrony w zakresie: elektronicznych systemów zabezpieczeń i ochrony fizycznej,
  • przygotowujemy i realizujemy projekt zgodnie z wymogami Inwestora,
  • dostarczamy sprzęt oraz wykonujemy montaże i podłączenia oraz ochronę docelową.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, przeciwdziałamy powstawaniu ewentualnym zagrożeniom, które mogłyby w znaczący sposób zagrozić bezpieczeństwu inwestycji na każdym jej etapie.

formularz kontaktowy