fbpx
Centrum Monitorowania Alarmów
+48 504 294 350
Lider innowacyjności w zakresie zapewniania bezpieczeństwa na rynku polskim
Centrum Monitorowania Alarmów +48 56 675 45 92

KOMPLEKSOWA OCHRONA PRZEZ 365 DNI W ROKU

vPatrol Tower to mobilna wieża do monitoringu wizyjnego, zapewniającą najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ten elektroniczny system do monitoringu wizyjnego wyposażony jest m.in. we własne zasilanie, kamery IP, kamery termowizyjne, czujki PIR, tubę głośnikową. Wysoki maszt umożliwia zdalną obserwację rozległych obszarów. VPatrol Tower to idealne rozwiazanie wszędzie tam gdzie całodobowy monitoring odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa. Więcej szczegółów>

nasza oferta

Jako lider w zakresie innowacji zajmujący się szeroko rozumianą ochroną osób, mienia i informacji, od 30 lat gwarantujemy Państwu świadczenie usług na najwyższym poziomie. Chcąc sprostać wymaganiom, stale podnosimy ich jakość, przede wszystkim w oparciu o sprawne zarządzanie oraz traktowanie Państwa – Naszych Klientów – zgodnie z najwyższymi, przyjętymi standardami etycznymi i biznesowymi na rynku.

Farmy wiatrowe

Dzięki wsłuchiwaniu się w potrzeby naszych klientów oraz obserwowaniu dynamicznych zmian zachodzących w sektorze energetyki odnawialnej, jesteśmy liderem innowacyjności w zakresie ochrony elektronicznej oraz fizycznej w sektorze farm wiatrowych. Wiemy z jakimi konsekwencjami i skutkami złej ochrony borykali się nasi klienci w sytuacjach, gdy koncepcja ochrony nie była dostosowana do specyfiki danego etapu projektu. Dlatego też, aby uniknąć podobnych zdarzeń, od lat rozwijamy i doskonalimy ofertę naszej firmy pod kątem formalno-prawnym oraz wprowadzanych na rynek ochrony rozwiązań, tak, aby utrzymać pozycję lidera w zakresie zabezpieczenia budowy farm wiatrowych.

Byliśmy świadkami zmian zachodzących w realizacji projektów farm wiatrowych i dostrzegamy różnice pomiędzy stanem aktualnym, a stanem rzeczy sprzed 5 czy nawet 10 lat, dzięki czemu nasza wiedza znacznie wykracza poza zagadnienia związane wyłącznie z ochroną. Daje nam to możliwość przewidzenia, na jakim etapie budowy farmy wiatrowej może wystąpić dane zagrożenie.

 

Dlatego też:

  • dostosowaliśmy i przetestowaliśmy dedykowane systemy do ochrony elektronicznej farm wiatrowych na każdym etapie budowy turbin wiatrowych,
  • posiadamy liczne rekomendacje wystawione przez Inwestorów, Właścicieli i Generalnych Wykonawców farm wiatrowych, a przede wszystkim znamy ich oczekiwania i potrzeby.

 

Doświadczenie zdobyte przy współpracy przedstawicielami branży OZE, pozwala nam na umiejętną ocenę zagrożenia dla każdej budowy na terenie całego kraju, a tym samym na dobór najlepszych rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo i spokój inwestycji.

formularz kontaktowy