fbpx
Centrum Monitorowania Alarmów
+48 504 294 350
Lider innowacyjności w zakresie zapewniania bezpieczeństwa na rynku polskim
Centrum Monitorowania Alarmów +48 56 675 45 92

KOMPLEKSOWA OCHRONA PRZEZ 365 DNI W ROKU

vPatrol Tower to mobilna wieża do monitoringu wizyjnego, zapewniającą najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ten elektroniczny system do monitoringu wizyjnego wyposażony jest m.in. we własne zasilanie, kamery IP, kamery termowizyjne, czujki PIR, tubę głośnikową. Wysoki maszt umożliwia zdalną obserwację rozległych obszarów. VPatrol Tower to idealne rozwiazanie wszędzie tam gdzie całodobowy monitoring odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa. Więcej szczegółów>

nasza oferta

Jako lider w zakresie innowacji zajmujący się szeroko rozumianą ochroną osób, mienia i informacji, od 30 lat gwarantujemy Państwu świadczenie usług na najwyższym poziomie. Chcąc sprostać wymaganiom, stale podnosimy ich jakość, przede wszystkim w oparciu o sprawne zarządzanie oraz traktowanie Państwa – Naszych Klientów – zgodnie z najwyższymi, przyjętymi standardami etycznymi i biznesowymi na rynku.

Kolejnictwo

Od kilku lat ściśle współpracujemy z branżą kolejową w zakresie opracowania planów zabezpieczeń i ochrony CCTV, oferując usługi elektronicznej ochrony miejsc, które wymagają specjalnego nadzoru (przejścia kolejowe, rogatki, ochrona dworców). Jesteśmy zaufanym Partnerem nie tylko ze w względu na rodzaj świadczonych usług, lecz przede wszystkim ze względu na jakość. Działając zgodnie z Politykę Zintegrowanego Systemu Zarządzania, nasi klienci mają pewność, że wszystkie systemy wdrożone przez naszą firmę są zgodne z najwyższymi międzynarodowymi standardami zarządzania.

formularz kontaktowy