fbpx
Centrum Monitorowania Alarmów
+48 504 294 350
Lider innowacyjności w zakresie zapewniania bezpieczeństwa na rynku polskim
Centrum Monitorowania Alarmów +48 56 675 45 92

KOMPLEKSOWA OCHRONA PRZEZ 365 DNI W ROKU

vPatrol Tower to mobilna wieża do monitoringu wizyjnego, zapewniającą najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ten elektroniczny system do monitoringu wizyjnego wyposażony jest m.in. we własne zasilanie, kamery IP, kamery termowizyjne, czujki PIR, tubę głośnikową. Wysoki maszt umożliwia zdalną obserwację rozległych obszarów. VPatrol Tower to idealne rozwiazanie wszędzie tam gdzie całodobowy monitoring odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa. Więcej szczegółów>

Aktualności

18 sierpnia, 2021

Taurus Ochrona Group odznaczona Medalem Europejskim

23 czerwca 2021 r. w siedzibie Business Center Club w Pałacu Lubomirskich w Warszawie, odbyła się uroczystość wręczenia Medali Europejskich, organizowana przez Business Centre Club przy Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego oraz Ministra Spraw Zagranicznych RP.

Mamy zaszczyt poinformować, że kolejny rok z rzędu nasza firma znalazła się w wąskim gronie laureatów, z wyróżnieniem za usługę vPatrol.

Kapituła doceniła nasz innowacyjny system – vPatrol, który w kompleksowy sposób zaspokaja potrzeby rynkowe, jednocześnie reprezentując nowatorskie podejście w branży zabezpieczeń technicznych i ochrony osób i mienia.

To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest co roku firmom, które świadcząc swoje usługi spełniają najwyższe standardy europejskie.

Nagrodę w rąk Dyrektora generalnego Macieja Owczarka, odebrał Prezes Zarządu Taurus Ochrona Group Sp. z o.o. Pan Krzysztof Łęcki

Dla Nas jest tylko potwierdzeniem słuszności naszych działań i motywacją do dalszej pracy.

Dziękujemy.

POPULARNE WPISY

Gala Jubileuszowa Taurus Ochrona

Piknik Rodzinny Taurus Ochrona

Mobilne wieże monitorujące: innowacyjne rozwiązanie dla bezpieczeństwa