fbpx
Centrum Monitorowania Alarmów
+48 504 294 350
Lider innowacyjności w zakresie zapewniania bezpieczeństwa na rynku polskim
Centrum Monitorowania Alarmów +48 56 675 45 92

KOMPLEKSOWA OCHRONA PRZEZ 365 DNI W ROKU

vPatrol Tower to mobilna wieża do monitoringu wizyjnego, zapewniającą najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ten elektroniczny system do monitoringu wizyjnego wyposażony jest m.in. we własne zasilanie, kamery IP, kamery termowizyjne, czujki PIR, tubę głośnikową. Wysoki maszt umożliwia zdalną obserwację rozległych obszarów. VPatrol Tower to idealne rozwiazanie wszędzie tam gdzie całodobowy monitoring odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa. Więcej szczegółów>

Aktualności

26 stycznia, 2023

Taurus Ochrona laureatem rankingu Forbes 2023

Innowacyjne technologie w bezpieczeństwie

Zapewnianie bezpieczeństwa na najwyższym poziomie wiąże się z nieustannym wdrażaniem innowacji i dostosowaniem do nowych technologii.

Wyzwania, z którymi przychodzi nam się mierzyć w ostatnich latach sprawiają, że firmy nieustannie muszą trzymać rękę na pulsie w zakresie potrzeb i oczekiwań swoich Klientów. Doskonale wie o tym firma Taurus Ochrona od kilkunastu lat konsekwentnie budująca strategię w oparciu o innowacyjne technologie w bezpieczeństwie.

Istniejąca na rynku od 32 lat firma nieprzerwanie testuje rozwiązania technologiczne, informatyczne i procesowe, a następnie wdraża te zakończone powodzeniem, zwiększając poziom bezpieczeństwa swoich usług. Przykładem tego jest nowoczesna usługa monitoringu vPatrol oraz mobilny odpowiednik vPatrol Tower – wielofunkcyjna wieża uzbrojona w cały szereg systemów ochrony elektronicznej. Taurus Ochrona swoje usługi świadczy na terenie całej Polski zapewniając bezpieczeństwo obiektów przemysłowych, budowlanych, logistycznych i handlowych, niezależnie od wielkości i charakterystyki. Od 2011 roku firma specjalizuje się w ochronie odnawialnych źródeł energii, zwłaszcza farm wiatrowych i fotowoltaicznych. Od patrolowania obiektów za pomocą klasycznych metod monitorowania po nowoczesne systemy techniczne wykorzystujące radary, drony, kamery analityczne czy wieże monitorujące, zapewniając kompleksową obsługę Klienta na każdym etapie współpracy.

Taurus Ochrona skupia się nie tylko na ochronie obiektów, imprez masowych czy konwojowania wartości pieniężnych, ale także na cyberbezpieczeństwie, które w czasach wszechobecnej cyfryzacji ma ogromne znaczenie.  Firma kładzie duży nacisk na rozwój Zintegrowanego Centrum Monitorowania Alarmów, gdzie usługi oparte na technologii chmurowej są świadczone na poziomie bezpieczeństwa TIER III. W codziennej pracy stosuje najnowsze programy informatyczne automatyzujące procesy i przepływ informacji w firmie z zachowaniem najwyższych standardów. – Podniesienie jakości realizowanych usług czy wprowadzanie innowacyjnych technologii poprzez automatyzację części zadań ochronnych wcale nie musi wiązać się ze wzrostem kosztu usługi. Od wielu lat udowadniamy, że te dwa czynniki mogą iść ze sobą w parze. Jednocześnie zwiększamy budżety na podnoszenie kwalifikacji i zapewniamy naszym pracownikom odpowiednie warunki pracy – mówi Krzysztof Łęcki, prezes zarządu Taurus Ochrona.

Artykuł opublikowany w wydaniu Diamenty Forbes, magazyn 2/2023. https://www.forbes.pl/diamenty/wizytowki/2023/taurus-ochrona-innowacyjne-technologie-w-bezpieczenstwie/p914b3t

POPULARNE WPISY

Gala Jubileuszowa Taurus Ochrona

Piknik Rodzinny Taurus Ochrona

Mobilne wieże monitorujące: innowacyjne rozwiązanie dla bezpieczeństwa