fbpx
Centrum Monitorowania Alarmów
+48 504 294 350
Lider innowacyjności w zakresie zapewniania bezpieczeństwa na rynku polskim
Centrum Monitorowania Alarmów +48 56 675 45 92

KOMPLEKSOWA OCHRONA PRZEZ 365 DNI W ROKU

vPatrol Tower to mobilna wieża do monitoringu wizyjnego, zapewniającą najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ten elektroniczny system do monitoringu wizyjnego wyposażony jest m.in. we własne zasilanie, kamery IP, kamery termowizyjne, czujki PIR, tubę głośnikową. Wysoki maszt umożliwia zdalną obserwację rozległych obszarów. VPatrol Tower to idealne rozwiazanie wszędzie tam gdzie całodobowy monitoring odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa. Więcej szczegółów>

Aktualności

19 sierpnia, 2021

30 lat Taurus Ochrona

30 lat działalności TAURUS OCHRONA – to nasz tegoroczny powód do dumy❗️

 
Patrzenie z perspektywy minionych 30 lat pokazuje nam, jak wiele się zmieniło. Taurus Ochrona przeszła długą drogę prowadzącą od kilkuosobowej firmy założonej w 1991 roku – po obecnie liczący, ponad 1 000 osobowy zespół działający na terenie całej Polski.
 
Ewoluowały także nasze usługi i struktura organizacji.
 
✔️Zaczynaliśmy od ochrony fizycznej, dzisiaj to nowoczesne zaplecze magazynowe, rozbudowane Centrum Monitoringu Taurus Ochrona oraz innowacyjne usługi – vPatrol oraz vPatrol Tower.
 
✔️Kiedyś jednoosobowa działalność gospodarcza, dziś grupa kapitałowa zbudowana tak, by zapewnić mocną bazę do dalszego rozwoju i wprowadzania coraz to lepszych rozwiązań technologicznych.
 
✔️Dawniej stawialiśmy głównie na rozwój i poszerzanie portfolio Klientów, dziś na pierwszym miejscu stawiamy na nowoczesne rozwiązania i budowanie pozycji lidera innowacji w branży zabezpieczeń technicznych i ochrony osób i mienia.
 

Przed nami działania ściśle związane z naszym Jubileuszem

Już wkrótce spotkamy się w gronie naszych Klientów i pracowników, po to by świętować, ale także dzielić się wiedzą i wymieniać doświadczenia m.in. w trakcie organizowanego przez nas wydarzenia – Konferencji “Innowacje w Bezpieczeństwie”.
Rynek reaguje bardzo dynamicznie i wymaga innowacyjnych zmian także w obszarze ochrony, a My jesteśmy  aktywną częścią tych zmian.
 
 

POPULARNE WPISY

Gala Jubileuszowa Taurus Ochrona

Piknik Rodzinny Taurus Ochrona

Mobilne wieże monitorujące: innowacyjne rozwiązanie dla bezpieczeństwa