fbpx
Centrum Monitorowania Alarmów
+48 504 294 350
Lider innowacyjności w zakresie zapewniania bezpieczeństwa na rynku polskim
Centrum Monitorowania Alarmów +48 56 675 45 92

KOMPLEKSOWA OCHRONA PRZEZ 365 DNI W ROKU

vPatrol Tower to mobilna wieża do monitoringu wizyjnego, zapewniającą najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ten elektroniczny system do monitoringu wizyjnego wyposażony jest m.in. we własne zasilanie, kamery IP, kamery termowizyjne, czujki PIR, tubę głośnikową. Wysoki maszt umożliwia zdalną obserwację rozległych obszarów. VPatrol Tower to idealne rozwiazanie wszędzie tam gdzie całodobowy monitoring odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa. Więcej szczegółów>

Aktualności

22 sierpnia, 2023

DZIEŃ PRACOWNIKA OCHRONY

 

Szacowni Pracownicy Ochrony,

Z okazji Dnia Pracownika Ochrony, pragnę wyrazić moje głębokie podziękowania za Wasze poświęcenie oraz za nieocenioną służbę w sektorze bezpieczeństwa. Wasza praca stanowi kluczowy element w zapewnianiu bezpieczeństwa i ochrony, zarówno dla ludzi, jak i mienia. Wasza gotowość do podejmowania wyzwań, wykrywania zagrożeń oraz natychmiastowej reakcji w sytuacjach kryzysowych stanowi fundament bezpieczeństwa naszego społeczeństwa. Niezależnie od tego, czy zapewniacie bezpieczeństwo w instytucjach publicznych, przedsiębiorstwach czy kluczowych lokalizacjach, Wasza rola ma niepodważalne znaczenie.

Wszystkim Pracownikom Ochrony składam serdeczne podziękowania za Waszą odwagę, oddanie oraz wierność powołaniu, które tak godnie realizujecie. Wasza gotowość do stawiania czoła trudnym sytuacjom, zdolność do zachowania spokoju w obliczu niebezpieczeństwa oraz determinacja w zapewnianiu bezpieczeństwa są niezastąpione.

Krzysztof Łęcki
Prezes Zarządu Taurus Ochrona Group

POPULARNE WPISY

Gala Jubileuszowa Taurus Ochrona

Piknik Rodzinny Taurus Ochrona

Mobilne wieże monitorujące: innowacyjne rozwiązanie dla bezpieczeństwa