fbpx
Centrum Monitorowania Alarmów
+48 504 294 350
Lider innowacyjności w zakresie zapewniania bezpieczeństwa na rynku polskim
Centrum Monitorowania Alarmów +48 56 675 45 92

KOMPLEKSOWA OCHRONA PRZEZ 365 DNI W ROKU

vPatrol Tower to mobilna wieża do monitoringu wizyjnego, zapewniającą najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ten elektroniczny system do monitoringu wizyjnego wyposażony jest m.in. we własne zasilanie, kamery IP, kamery termowizyjne, czujki PIR, tubę głośnikową. Wysoki maszt umożliwia zdalną obserwację rozległych obszarów. VPatrol Tower to idealne rozwiazanie wszędzie tam gdzie całodobowy monitoring odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa. Więcej szczegółów>

Aktualności

22 sierpnia, 2021

Dzień Pracownika Ochrony

22 sierpnia obchodzimy Dzień Pracownika Ochrony❗

Dziś chcemy złożyć wszystkim Pracownikom Ochrony zasilających szeregi Taurus Ochrona – nasze najlepsze życzenia. Słowami Prezesa Zarządu Taurus Ochrona – Krzysztofa Łęckiego życzymy by innowacje, które wdrażamy sprawiały, że Wasza praca będzie dla Was stałym rozwojem zawodowym, przyjemnością, ciekawym wyzwaniem i możliwością wykorzystania pasji i talentów.

 

Izabela Łęcka – Nieburska – Dyr. Ds. Administracyjnych
W zawodzie Pracownika Ochrony słowem kluczem jest zaufanie. Dzisiaj w imieniu zespołu administracyjnego dziękuję Wam za zaufanie wobec Taurus Ochrona, dziękuję, że chcecie być częścią naszej firmy rozproszonej po całej Polsce. To dla nas ważne byście czuli się docenieni i zadowoleni – zarówno z warunków pracy jak i dodatkowych programów pracowniczych. Wiemy, że to procentuje. Życzę Wam otwartości na zmianę, pozyskiwania nowych umiejętności oraz satysfakcji z tego co robicie.

Katarzyna Mirowska – Dyr. Ds. Kluczowych Klientów
Sens naszej działalności stanowią zadowoleni klienci. To od nich często słyszę o Waszym profesjonalizmie, kulturze osobistej i umiejętnościach, które sprawiają, że Taurus Ochrona są dla nich pierwszym wyborem. Bo technologię można kupić, ale to właśnie ludzie tworzą kulturę i jakość firmy. Dzisiaj w szczególności życzę Wam tego, by praca Pracownika Ochrony była dla Was satysfakcjonująca i dziękuję Wam za to, że tak pięknie reprezentujecie naszą firmę. Dzięki Wam obietnice składane klientom są realizowane w 100%

Tomasz Pniewski – Dyrektor ds. Technicznych
Technologia i nowe rozwiązania są ważne, o tym mówimy, tym się chwalimy. Ale największą naszą dumą jesteście Wy. Pracownicy, którzy poprzez swoją codzienną pracę i realizację zadań sprawiacie, że to wszystko ma sens.  To wy siedząc po drugiej stronie ekranu podejmując niezbędne, bezpośrednie interwencje, wykazujecie się odpowiedzialnością, troską, uwagą czyniąc nasze działania skutecznymi. Tworzycie swoisty łańcuch odpowiedzialności, w którym każde, dosłownie każde ogniwo jest ważne. Za to wszystko w tym szczególnym dla Pracowników Ochrony dniu serdecznie Wam dziękuję.

Krzysztof Łęcki – Prezes Taurus Ochrona
Dzień Pracownika Ochrony to nasze firmowe święto. Pracownicy ochrony to nasza największa wartość – bez Was nasza działalność by nie istniała. W tym dniu, życzę Wam, by innowacje, które tworzymy sprawiały, że Wasza praca będzie dla Was stałym rozwojem zawodowym, przyjemnością, ciekawym wyzwaniem i możliwością wykorzystania Waszych pasji i talentów. Dziękuję Wam za to, że chcecie wspólnie z Nami tworzyć nową jakość w branży ochrony.

POPULARNE WPISY

Gala Jubileuszowa Taurus Ochrona

Piknik Rodzinny Taurus Ochrona

Mobilne wieże monitorujące: innowacyjne rozwiązanie dla bezpieczeństwa